Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı PDF İndir

Kişisel, mesleki ve ailevi sorunların çözümünde ilke merkezli bir yaklaşım benimseyen ve toplam kalite anlayışının öncülerinden olan Stephen R. Covey, çarpıcı örneklerden yola çıkarak, aşama aşama, insana yaraşır biçimde dürüst, uyumlu, huzurlu, başarılı bir yaşam için değişimine ayak uydurmamızı sağlayan alşıkanlıkları belirliyor, değişimin yarattığı fırsatlardan yararlanabilmek için gerekli olan bilgelik ve güce ulaşmanın yollarını gösteriyor. “Liderlik konusunda son onyılın başucu kitabı bu olacak.” -Scott Degarmo (Siccess dergisinin başyazarı) “İlke merkezli liderlik, çok güçlü bir kavram, Covey’in liderlik ve insan ilişkileri vizyonu, bu kavramı günümüz iş dünyasının liderleri için elverişli bir program haline getirmiş. Mutlaka okumanızı öneririm.” -Nolan Archibald (Black & Decker Başkanı ve Yöneticisi)

Stephen R. Covey

Stephen R. Covey 24 Ekim 1932 yılında Utah doğumludur Aile uzmanı, yazar ve kurumsal danışmandır.

Harvard Üniversitesinden Yüksek Lisansını tamamlamıştır. İş yönetimi profesörü, rektör yardımcısı olarak Brigham Young Üniversitesinden doktorası bulunmaktadır.

Stephen R. Covey Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabının yazarıdır. Bu kitabı 38 dile çevrilerek dünya çapında 15 milyon satış rakamı yakalamıştır. Etkili Ailelerin 7 Alışkanlığı kitabı da çok satanlar listelerinde yer almaktadır.

Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı kitabı Forbes’in dergisinin yöneticilik alanında yazılmış en iyi kitaplar listesinde yer almaktadır. Önemli İşlere Öncelik kitabı ise 2 milyon üzerinden satış rakamı yakalamıştır.